Uudised

Kinnisvaraettevõtete top
 

ANNELINNA KESKUSE TEINE ETAPP ON VALMIS. TÄNA AVAB UKSED MYFITNESS!

23.11.2018
 

Valminud on Annelinna Keskuse teine etapp. Esimesed ettevõtted on end mõnusasti sisse seadnud ja ootavad külastajaid! 

Juba Täna, 23. nov kell 17.00, toimub hoones aga hoogne trennipidu kui oma kolmanda spordiklubi Tartus avab spordiklubi MyFitness Tartu Annelinn. Tutvu üritusega facebookis, võta sõber kaasa ja tule peole!

 

Eelmisel nädalal, 16. novembril, avas samas majas külastajatele uksed kauplus Sõbralt Sõbrale. Kauplusest leiab mõistliku hinnatasemega uuskasutuskaupu – riideid, mööblit, kodukaupu, raamatuid ja mänguasju. Eestist laekunud kauba üle peetakse muide eraldi arvestust ning müügist laekunud tulu läheb 100% puudust kannatavate perede toetuseks.
 

16. novembril avas oma uksed ka laste mängumaa Kidsland, kus päevasel ajal sõpradega mängida või sünnipäevaks ruume rentida. Kidslandi valikust leiate erinevaid pakette lastele, täiskasvanutele ja ettevõtetele!
 

Peatselt on majaliste nimekirja lisandumas Itek Elektroonika kelle kaubavalikust leiate laia valiku kodumasinaid ja koduelektroonikat tuntud tootjatelt.Kinnisvaraettevõtete top
 

KAARSILLA KINNISVARA TAASKORD EDUKATE KINNISVARAETTEVÕTETE TOPIS

14.11.2018
 

Tunneme suurt rõõmu, et Äripäeva andmetel kuulume selgi aastal 30ne Eesti edukama kinnisvara- ettevõtte hulka. Tutvu täielikku nimekirjaga Äripäeva lisas Kinnisvara Uudised.
 

 

Väike-Turu 7 võidutöö
 

SALTO ANNAB TIGUTORNI NAABRUSELE UUE NÄO

30.10.2018
 

Kaarsilla Kinnisvara OÜ korraldas viie osalejaga arhitektuurivõistluse, et leida parim linnaruumiline lahendus Tartus Väike-Turu 7 krundi hoonestamiseks ja tervikliku linnaruumi lahenduse leidmiseks. Võistlusala asub pulbitsevas ja mitmefunktsionaalses piirkonnas. Väike-Turu 7 krundi vahetus läheduses asuvad Tartule olulised turismiatraktsioonid AHHAA keskus ja Aura veekeskus, lisaks spordikool, kaubanduskeskus, ala asub ka bussijaama, avaturu ja jõe mõjuväljas; ala naabruses on toimunud katlamaja kvartali arhitektuurivõistlus ja sadama kvartali põhjapoolse osa arhitektuurivõistlus. Arhitektuurivõistlusega sooviti leida parim lahendus atraktiivse, nüüdisaegse ja multifunktsionaalse hoone ja linnaruumi loomiseks.
 

Arhitektuuribüroo Salto võidutöö mängib hoonestuse mahtudega. Arhitektid on hoone jaganud väikesteks ühikuteks. Ülemised korrused on võimalik sisustada korteritega, alumistel korrustel asuvad bürood ja müügipinnad, ehk n-ö vabaajakeskus. Ülemised hoone mahud järgivad tänavajoont, alumised on lükatud krundi sisse, nii on tänava tasapinnale tekitatud avalik inimmõõtmeline ruum. Arhitektuurivõistluse žürii leidis, et Salto arhitektid pakkusid piiratud krundile kõige enam vaheldusrikkust.

Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Vares sõnab, et arhitektuuribüroo Salto töö oli viiest võistlustööst kõige ratsionaalsem: „Meile on oluline ehitamise paindlikkus kui ka hoone funktsionaalsuses. Salto on loonud hoonete süsteemi, mille väljaehitamise saab jagada mitmesse etappi. Antud projekti alumisi korruseid on võimalik ehitada ühtseks vabaajakeskuseks või eraldi büroopindadeks“.

Tartu linnaarhitekt Tõnis Arjus peab võistlust hästi õnnestunuks, kuna kõik esitatud tööd olid kõrgel tasemel ning katsetasid ala läbi erinevatel võimalikel viisidel. „Salto näitas oma tööga tõelist osavust, saavutades lihtsate võtetega nii linnaehituslikult tervikliku ja põneva kui ka praktilise ja ökonoomse lahenduse,“ sõnab Arjus.

Arhitektuurivõistlusest võtsid lisaks Salto Arhitektidele osa KTA Arhitektid, Arhitekt Must, Kolm Koma Arhitektid ja U-Disain. Võistluse žüriisse kuulusid Made Vares ja Viljar Jänes Kaarsilla Kinnisvara OÜst, Tartu linnaarhitekt Tõnis Arjus, maastikuarhitekt Karin Bachmann ja arhitekt Margit Mutso.
 


Väike-Turu 7
 

ARHITEKTUURIVÕISTLUS TARTU KESKLINNAS

22.10.2018

 
Kaarsilla Kinnisvara OÜ korraldas arhitektuurivõistluse, et leida parim linnaruumiline lahendus Tartus Väike-Turu 7 krundi hoonestamiseks ja tervikliku linnaruumi lahenduse leidmiseks. 
 
Väike-Turu 7 on suure potentsiaaliga arendusobjekt Tartu kesklinnas. Krunt asub perspektiivikas piirkonnas tulevase Sadamakvartali ja Katlamaja kvartali vahelisel alal. Krundile on lubatud ehitada kuni 8 korruseline hoone, mille ülemistele korrustele on planeeritud bürood ja korterid. Asetsedes Emajõe äärsel alal, avanevad tulevasest hoonest (hoonete kompleksist) maalilised vaated nii linnale kui ka Emajõele.
 
Väike-Turu 7 krundi vahetus läheduses asuvad Tartule olulised turismiatraktsioonid AHHAA keskus ja Aura veekeskus, lisaks spordikool, kaubanduskeskus, ala asub ka bussijaama, avaturu ja jõe mõjuväljas.
 
Arhitektuurivõistlusega soovitakse leida parim lahendus atraktiivse, nüüdisaegse ja multifunktsionaalse linnaruumi loomiseks. Pakutu peab väärtustama jõge, olemasolevat keskkonda, kesklinlikku rütmi, kesklinnas elamist ja kvaliteetset keskkonda. 
 
Arhitektuurivõistluse lähteülesandes on hoonele ette nähtud kuni 8 korrust, seejuures alumised 3-4 korrust võiksid olla ühendatud kogu hoonekompleksi mahus. Võistlusala pindala on 5 663 m2 ja võistluse tulemina on planeeritud 15 000 m2 kasulikku pinda. Hoonel on maa-alune parkla (15 000 m2 kogupinna korral on autodele parkimiseks arvestatud 183 kohta ja jalgratastele 135 kohta).
 
“Arenduse alumistel korrustel asetseksid meie nägemuses kaubandus-, toitlustus- ja teenindusettevõtted. Tänase visiooni põhjal oleks kinnistul kindlasti ka majutusasutus. Kõrgematel korrustel asetseksid aga büroo- ja kontoripinnad ning korterid.” kirjeldas tulevase arenduse planeeritavat funktsionaalsust Kaarsilla Kinnisvara arendusjuht Viljar Jänes
 
Kutsutud osalejatega arhitektuurivõistlusele laekus 5 tööd. Oma nägemuse esitasid Arhitekt Must, KOLM KOMA ARHITEKTID, U-Disain, Kadarik Tüür Arhitektid ja Salto Arhitektuuribüroo.
 
Võistluse žüriisse kuulub lisaks Kaarsilla Kinnisvara esindajatele Tartu Linnavalitsuse linnaarhitekt Tõnis Arjus, maastikuarhitekt Karin Bachmann ja arhitekt Margit Mutso.

Tutvu võistlustöödega facebookis.


Tööriistamarket Tartu
 

TARTU TÖÖRIISTAMARKET LAIENEB

05.10.2018

 
2. oktoobril sõlmiti Kaarsilla Kinnisvara OÜ ja AS Ehitustrust vahel leping Järva Tarbijate Ühistule kuuluva Tartu Tööriistamaketi juurdeehituse ehitamiseks.
 
Juurdeehituse tulemusel suureneb olemasolev hoone ligi 600 m2 võrra, olles ehituse lõppedes kogupinnaga 2800 m2. Hoone laienduses hakkavad paiknema ladu ja olmeruumid. Tänase lao arvelt aga suureneb kaupluse müügisaal.
 
Ehituse maksumus on hinnanguliselt 600 000 eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööd algavad 2018. aasta oktoobris ja hoone planeeritav valmimisaeg on 2019. aasta märtsis.
 
“Oleme ka varasemalt AS-iga Ehitustrust edukat koostööd teinud, mistõttu oleme kindlad, et selgi korral sujub kõik plaanipäraselt.” oli Kaarsilla Kinnisvara arendusjuht Viljar Jänes veendunud koostöö edus.
 
Kaarsilla Kinnisvara OÜ on 1996. aastal loodud Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on äri- ja kaubanduspindade üürimine, haldamine ning arendamine. Ettevõttel on Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Narvas kokku 62 000m2 üüritavat pinda sh. ligi 37 000 m2 kaubanduspinda ning 25 000 m2 büroopinda.


Annelinna keskus II etapp
 

ANNELINNA KESKUSE TEINE ETAPP AVAB PEATSELT UKSED KÜLASTAJATELE

02.10.2018

 

Annelinna keskuse II etapp on peatselt valmimas. Veel viimased jõupingutused, ning võime hoone ametlikult külastajatele avada. Kõigi eelduste kohaselt on külastajatel juba novembris võimalik külastada My Fitness spordiklubi ning Itek Elektoonika ja Sõbralt Sõbrale kaupluseid. Pere pisemaid külastajaid ootab laste mängumaa.

TURU 34B STOCK-OFFICE HOONELE VÄLJASTATI KASUTUSLUBA

25.09.2018

 

Eilsel Tartu Linnavalitsuse istungil väljastati kasutusluba Turu 34b StockOffice hoonele. Esimesed ettevõtted seavad end parasjagu sisse ning võivad rahulikult tööga algust teha.
 

Kui ka sina oled parasjagu äripinna otsingul siis võta meiega ühendust!

UUED STOCK-OFFICE TÜÜPI ÄRIPINNAD TARTUS, VILJANDI MNT 75

13.06.2018

 

Kaarsilla Kinnisvara arendab Tartusse, Viljandi ringi äärde B-energiaklassiga stock-office tüüpi kontori-, lao- ja tootmispindu.
 

Rajatava äripargi alale on võimalik ehitada kaks stock-office tüüpi hoonet ning praeguste plaanide kohaselt valmib esimene neist aastal 2019.
 

Praeguses etapis on huvilistel võimalik pindade ruumiplaneeringuid ja üldpindu enda vajadustest lähtuvalt muuta.
 

Eerika Äripark asub kiiresti arenevas veeriku linnaosas, mida lähedal asuvate tänavate tõttu tihti ka Eerikaks nimetatakse.
 

Rajatavate hoonete fassaadid jäävad Eerika ja Ringtee tänava, teisiti öeldes Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme ja Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee poole. Vahetus läheduses asub ka Jõhvi-Tartu-Valga maantee ning tänu Idaringtee ehitusele on olemas kiire ligipääs ka Tartu-Räpina-Värska maanteele.
 

Eerika Äripark asub logistiliselt parimas võimalikus asukohas ettevõttete jaoks, kes hindavad kiiret ühendust erinevate Eesti linnade ja asulatega ning soovivad kokku hoida oma klientide ja töötajate aega.
 

Loe lisaks: www.eerika.ee
 


VÄIKE-TURU 7 DETAILPLANEERING ALGATATUD

18.04.2018


Tartu Linnavalitsus algatas Väike-Turu tn 7 krundi detailplaneeringu, et muuta kehtiva detailplaneeringuga määratud ehitusõigust.
Planeeringumaterjalidega saab tutvuda:  http://info.raad.tartu.ee/dhs.nsf/web/viited/DP-18-010
 

VALMIS VILJANDI MNT 75 ESKIISLAHENDUS 

17.04.2018


Kaarsilla Kinnisvara OÜ-l on valminud Viljandi mnt 75 krundi eskiislahendus. 12362m2 suurusele maatükile on võimalik ehitada 1-2 korruselist hoonet, ehitusaluse pinnaga 3700m2. Hoonete maksimaalne kõrgus maapinnast võib olla kuni 10m.Foto: Margus Ansu
 

TURU 34B ÄRIHOONE SAI NURGAKIVI 

06.04.2018


Tartu linnapea Urmas Klaas paigaldas koos Kaarsilla Kinnisvara OÜ ja ehitaja Embach Ehituse OÜ esindajatega nurgakivi Kaarsilla Kinnisvara OÜ uuele äri-, büroohoonele Turu 34B. Kolmekorruselise ärihoone netopind on 5120m2, mille esimesel korrusel on äri- ja ülemistel korrustel büroopinnad. Ärihoone parklas on ~200 parkimiskohta. Embach Ehituse poolt ehitatav ärihoone valmib oktoobris.


TURU 34B ÄRIHOONE NURGAKIVI PAIGALDAMINE

04.04.2018


Ropka ärimajade kvartali uue Turu 34B ärihoone nurgakivi pidulik paigaldamine toimub 6. aprillil kell 14.00

 

TURU 34B II ETAPI FELISTRA TOOTMISHOONE EHITAB EMBACH EHITUS OÜ

04.04.2018


Kaarsilla Kinnisvara OÜ sõlmis ehituslepingu Embach Ehitus OÜ-ga 2018 aasta oktoobris valmiva Felistra tootmishoone ehitamiseks. 

 

KAARSILLA KINNISVARA JA FELISTRA SÕLMISID LEPINGU

04.04.2018


Kaarsilla Kinnisvara OÜ ja Felistra OÜ sõlmisid lepingu Turu 34B II etappi uue tootmishoone rajamiseks! Tootmishoone valmib 2018 aasta oktoobrikuu jooksul. 


ANNELINNA KESKUSE II ETAPI EHITAB EMBACH EHITUS OÜ

28.03.2018


Kaarsilla Kinnisvara OÜ sõlmis ehituslepingu Embach Ehitus OÜ-ga 2018 aasta sügisel avatava Annelinna Keskuse II etapi ehitamiseks. 


TARTU LINNA AASTA PARIM EHITIS UUTE ÄRIHOONETE ALAGRUPIS
​ON TURU 34 ÄRI-, BÜROOHOOONE!

8.03.2018

 

Tartu linna aasta parimate ehitiste hulka kuulub uute ärihoonete alagrupis Kaarsilla Kinnisvara ja Embach Ehituse koostöös valminud arhitektuuribüroo Projekt O2 poolt projekteeritud TURU TN 34 ÄRI-, BÜROOHOONE!


PÄRNU SUUREJÕE SELVERI APTEEK LAIENES

4.01.2018

Pärnu Suurejõe Selveri BENU apteegi laienemisega on laienenud ka soodsa hinnaga ravimite ja esmatarbekaupade valik.NARVAS AVATI NUTIKASSAGA MAKSIMARKET JA COOP PANK

19.12.2017

Endise Narva Konsumi ja Tööriistamarketi asemel võib nüüd leida kaasaegse nutikassaga ja mitmekesise kaubavalikuga Maksimarketi. Külastajate rõõmuks on vastavatud Maksimarket suuruselt ja kaubavalikult olulieselt suurem kui endine Konsum. Lisaks eelnevale on nüüdsest võimalik kasutada ka panga teenuseid sest majas avas uksed Coop Pank.

 
Made Vares
Tegevjuht
GSM: +372 521 7471

Viljar Jänes
Arendusjuht
Telefon: +372 733 8070
GSM: +372 5331 1056
E-post: viljar@kaarsilla.ee 

Allan Tull

Müügijuht
GSM: +372 522 0448
E-post: allan@kaarsilla.ee 

Mari-Anne Jaagant
Arendusjuht (Tallinn, Pärnu, Narva)
GSM: +372 511 4950
E-post: marianne@kaarsilla.ee


Eve Teder
Haldusjuht
Telefon: +372 733 8073
GSM: +372 511 4272
E-post: eve@kaarsilla.ee 

Mare Veldemann
Raamatupidaja
GSM: +372 733 8073
 
Üldkontakt